/ Közélet
 Donald Trump amerikai elnök (j) ukrán partnerét, Volodimir Zelenszkijt fogadja a washingtoni Fehér Ház Ovális Irodájában 20025. február 28-án. MTI/EPA pool/Jim Lo Scalzo
Donald Trump amerikai elnök (j) ukrán partnerét, Volodimir Zelenszkijt fogadja a washingtoni Fehér Ház Ovális Irodájában 20025. február 28-án. MTI/EPA pool/Jim Lo Scalzo
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Volodimir Zelenszkij ukrán elnök pénteken idő előtt elhagyta a Fehér Házat, miután összetűzésbe került Donald Trump amerikai elnökkel és J. D. Vance alelnökkel – jelentette be a Fehér Ház hivatalos képviselője, számolt be az rbc.ua hírportál a CNN amerikai tévécsatornára hivatkozva.

Hirdetés

A jelentés szerint a tisztségviselő elmondta, hogy Zelenszkij és Trump nem tartja meg a közös sajtótájékoztatót, amelyet a megbeszélés utánra terveztek. Mint hozzátette, az ukrán delegáció hamarosan elhagyja a Fehér Házat. - közölte a karpat.in.ua.


 

Iratkozzon fel a Kárpátinfo.net csatornáira: 
Facebook, Instagram, Twitter, Telegram 
Olvassa a Kárpátinfo.net híreit a Google News oldalon.

Forrás