Az Elnöki Hivatalban úgy vélik, hogy túl veszélyes meghagyni a jelenlegi típusú uralkodó rendszert Oroszországban.
A Nyugatnak még mindig nincs világos elképzelése arról, mivé váljon Oroszország az Ukrajna elleni háború után.
Ezt Andrij Jermak Elnöki Hivatal vezetője mondta újságírókkal folytatott beszélgetésen – írja az RBC-Ukraine.
"Erre a kérdésre senkinek nincs pontos válasza"
- mondta az Elnöki Hivatal vezetője.
Jermak hangsúlyozta, hogy lehetetlen meghagyni Oroszországot jelenlegi formájában.
„Az az álláspontom, hogy ha minden marad a jelenlegi állapotában, nagyon nagy a kockázata annak, hogy az orosz agresszió megismétlődik”
– mondta az ukrán Elnöki Hivatal vezetője.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke