/ Közélet
V4 - Visegrádi Együttműködés
V4 - Visegrádi Együttműködés
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Kövér László házelnök sajnálattal veszi tudomásul a V4-es pozsonyi házelnöki találkozó elhalasztását - közölte az Országgyűlés sajtóirodája csütörtökön az MTI-vel.

Hirdetés

Azt írták, hogy az elmúlt 30 évben a négy ország regionális együttműködésével az ideológiai különbségeket is áthidalva sikerült együtt képviselni a közös érdekeket.

"A cseh parlament elnökeinek hazánkra vonatkozó megjegyzései igaztalanok és tiszteletlenek, nem felelnek meg a tényeknek, és kétségbe vonják a magyar kormány azon jogát, hogy politikáját a magyar nemzeti érdekek mentén alakítsa"

- olvasható a közleményben.

Forrás

MTI