/ Közélet
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Kövér László házelnök sajnálattal veszi tudomásul a V4-es pozsonyi házelnöki találkozó elhalasztását - közölte az Országgyűlés sajtóirodája csütörtökön az MTI-vel.
Hirdetés
Azt írták, hogy az elmúlt 30 évben a négy ország regionális együttműködésével az ideológiai különbségeket is áthidalva sikerült együtt képviselni a közös érdekeket.
"A cseh parlament elnökeinek hazánkra vonatkozó megjegyzései igaztalanok és tiszteletlenek, nem felelnek meg a tényeknek, és kétségbe vonják a magyar kormány azon jogát, hogy politikáját a magyar nemzeti érdekek mentén alakítsa"
- olvasható a közleményben.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
MTI