Javítási munkálatok miatt akadozik a járműforgalom a Csap–Záhony ellenőrzőponton – írja a kárpátaljai vámhivatal.
A magyar vámhatóságok arról tájékoztatták ukrán kollégáikat, hogy szeptember 4-én kijevi idő szerint 9.00 és 16.00 óra között javítási munkálatokat végeznek a záhonyi oldalon. Ebből kifolyólag mindkét irányban akadályozni fogják a járművek közlekedését.
Arra kérik a határátlépést tervezőket, hogy vegyék figyelembe a tájékoztatást, és lehetőség szerint válasszanak más közeli ellenőrzőpontot - közölte a kárpátalja.ma.
Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
Harry sussexi herceg csütörtök reggel előre be nem jelentett látogatásra Kijevbe érkezett.
Több mint egy év után érkezett a tragikus hír: elesett Rudák Vaszil tereszvai katona.
A 36 éves Mica Vaszil 2024. április 13-án vesztette életét a donyecki területen.
A légvédelem az ország északi, déli és keleti régióiban 139 drónt hatástalanított, viszont 9 helyszínen 11 drón célba talált.
Még az év vége előtt megnyílhat mind a hat tárgyalási fejezetcsoport.
A busz Odesszából tartott Isztambulba.
Csapást mértek az ukrán erők az orosz fekete-tengeri flotta Sztrileckij nevű hadihajóforgalom-irányító pontjára.
Csapon végső búcsút vettek a háborúban elesett Szerhij Pireutól.
Törökországban, az Ararát-hegy lábánál egy különös kőzetképződmény lapul a hegyoldalban, amely pontosan akkora, mint a Bibliában leírt Noé bárkája.