A Méltóság és Szabadság Napján az ország az áldozatok előtt tiszteleg, és emlékeztet arra, hogy összefogással és kitartással képesek vagyunk saját utunkat járni.
November 21-n Beregszászban is megemlékeztek a Méltóság és Szabadság Napjáról.
Az eseményről Babják Zoltán, Beregszász polgármestere számolt be hivatalos Facebook-oldalán.
"A méltóság és szabadság napja arra emlékeztet bennünket, hogy erősek vagyunk, képesek vagyunk a saját utunkat járni, és összefogásban tudjuk átvészelni a nehéz időket"
- írta a polgármester bejegyzésében..
Ezen a napon tiszteletünket fejezzük ki mindazok előtt, akik életüket adták az országért. Ők azok, akik bátorságukkal és önfeláldozásukkal példát mutattak, és akiknek emléke továbbra is erőt ad a mindennapokban.
Köszönet illeti mindazokat is, akik ma is kitartanak — a katonákat, az önkénteseket, a civileket, mindenkit, aki munkájával és elszántságával hozzájárul a közös jövőhöz.
A mai nap üzenete egyszerű, mégis rendkívül erős: emlékezünk, összefogunk, és tovább haladunk előre.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke