/ Közélet
A Méltóság és Szabadság Napját méltatták Beregszászban. Fotó: facebook.com/PublicPageBabjak
A Méltóság és Szabadság Napját méltatták Beregszászban. Fotó: facebook.com/PublicPageBabjak
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A Méltóság és Szabadság Napján az ország az áldozatok előtt tiszteleg, és emlékeztet arra, hogy összefogással és kitartással képesek vagyunk saját utunkat járni.

Hirdetés

November 21-n Beregszászban is megemlékeztek a Méltóság és Szabadság Napjáról.

Az eseményről Babják Zoltán, Beregszász polgármestere számolt be hivatalos Facebook-oldalán.

"A méltóság és szabadság napja arra emlékeztet bennünket, hogy erősek vagyunk, képesek vagyunk a saját utunkat járni, és összefogásban tudjuk átvészelni a nehéz időket" 

- írta a polgármester bejegyzésében.. 

A Méltóság és Szabadság Napját méltatták Beregszászban. Fotó: facebook.com/PublicPageBabjak
A Méltóság és Szabadság Napját méltatták Beregszászban. Fotó: facebook.com/PublicPageBabjak

Ezen a napon tiszteletünket fejezzük ki mindazok előtt, akik életüket adták az országért. Ők azok, akik bátorságukkal és önfeláldozásukkal példát mutattak, és akiknek emléke továbbra is erőt ad a mindennapokban.

Köszönet illeti mindazokat is, akik ma is kitartanak — a katonákat, az önkénteseket, a civileket, mindenkit, aki munkájával és elszántságával hozzájárul a közös jövőhöz.

A mai nap üzenete egyszerű, mégis rendkívül erős: emlékezünk, összefogunk, és tovább haladunk előre.