/ Kékfény
Az asztélyi határátkelőn szolgálatot teljesítő vámost mintegy 10 ezer hrivnya kenőpénz átvételekor vették őrizetbe.
Az asztélyi határátkelőn szolgálatot teljesítő vámost mintegy 10 ezer hrivnya kenőpénz átvételekor vették őrizetbe.
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A kárpátaljai rendőrség őrizetbe vett egy vámtisztet, aki termékek illegális behozatalában segédkezett.

Hirdetés

A Kárpátaljai Megyei Rendőrkapitányság munkatársai a kárpátaljai és a lembergi ügyészséggel együttműködve különleges akciót hajtottak végre az asztélyi vámhivatal egyik munkatársának őrizetbe vételére - olvasható a Kárpátaljai Megyei Rendőrkapitányság hivatalos oldalán.

Az asztélyi határátkelőn szolgálatot teljesítő vámost mintegy 10 ezer hrivnya kenőpénz átvételekor vették őrizetbe.

A gyanú szerint a vámos ilyen összegért biztosította "ügyfeleinek" az áruk akadálytalan mozgását Ukrajna vámhatárán keresztül.

A nyomozók tárgyi bizonyítékként lefoglalták a bankjegyeket, a gyanúsítottat pedig ideiglenes letartóztatásba helyezték.

Az további vizsgálat során a bűnüldöző szervek ellenőrizni fogják a többi vámtisztviselőt is, hogy ők részt vesznek-e a bűncselekményben - olvasható az oldalon.