/ Kékfény
15 milliós Volkswagent foglaltak le
15 milliós Volkswagent foglaltak le
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A magyar rendőrök a német hatóságok által körözött Volkswagent foglaltak le Csanádpalota autópálya határátkelőhelyen.

Hirdetés

Egy bolgár állampolgárságú férfi jelentkezett kilépésre 2022. március 23-án valamivel éjfél elött egy 2022-es évjáratú Volkswagent Golf típusú német honosságú személygépkocsi vezetőjeként a Csanádpalota autópálya határátkelőhelyen - írja a police.hu.

Hirdetés

Az ellenőrzés megállapította, hogy a személyautó egyedi azonosító jelét meghamisították, eredeti adatok alapján a gépkocsit a német hatóságok keresik.  

A Makói Rendőrkapitányság nyomozói a 15 millió forint értékű járművet lefoglalták.

A férfi ellen egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.

Forrás