/ Közélet
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Oroszország követelte a Szputnyik-oltás elismerését egy donbászi ellenőrzőpont megnyitásához.
Hirdetés
A hírt Irina Verescsuk, az ideiglenesen megszállt területek reintegrációjáért felelős miniszter közölte egy sajtótájékoztatón - írja a Karpat.in.ua.
„Nem ismerjük el és nem is fogjuk elismerni az orosz vakcinát.
Van lehetőségünk az ellenőrzőpontokon dolgozó állampolgáraink oltottságának biztosítására” – mondta el.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke