Odesszában három gyermek mérgezést szenvedett el egy ismeretlen anyagtól. Erről a megyei rendőrség tájékoztatott.
Az előzetes nyomozás alapján két kislány, három és öt évesek, valamint hét éves fiútestvérük otthon, amikor az édesanya házimunkát végzett, mérgező anyagot fogyasztottak.
A 30 éves nő súlyos állapotban találta meg gyermekeit és azonnal mentőt hívott. Az orvosok, miután mérgezést diagnosztizáltak, megpróbálták megmenteni a gyerekeket, de sajnos nem sikerült
– olvasható a közleményben.
Az ügyben a hatóságok eljárást indítottak - közölte a karpat.in.ua.
Iratkozzon fel a Kárpátinfo.net csatornáira:
Facebook, Instagram, Twitter, Telegram
Olvassa a Kárpátinfo.net híreit a Google News oldalon.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke