/ Kékfény
Odesszában három gyermek halt meg mérgezésben
Odesszában három gyermek halt meg mérgezésben
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Odesszában három gyermek mérgezést szenvedett el egy ismeretlen anyagtól. Erről a megyei rendőrség tájékoztatott.

Hirdetés

Az előzetes nyomozás alapján két kislány, három és öt évesek, valamint hét éves fiútestvérük otthon, amikor az édesanya házimunkát végzett, mérgező anyagot fogyasztottak.

A 30 éves nő súlyos állapotban találta meg gyermekeit és azonnal mentőt hívott. Az orvosok, miután mérgezést diagnosztizáltak, megpróbálták megmenteni a gyerekeket, de sajnos nem sikerült

– olvasható a közleményben.

Az ügyben a hatóságok eljárást indítottak - közölte a karpat.in.ua.


 

Iratkozzon fel a Kárpátinfo.net csatornáira: 
Facebook, Instagram, Twitter, Telegram

Olvassa a Kárpátinfo.net híreit a Google News oldalon.


Forrás