/ Kékfény
Oroszországban egy nő kidobott egy gyermeket a szülészet ablakán
Oroszországban egy nő kidobott egy gyermeket a szülészet ablakán
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Oroszországban egy nő kidobta egy másik nő gyermekét a szülészeti kórház ablakán.

Hirdetés

A nőt korábban egy elmegyógyintézetben kezelték - közli az Unian.net hírportál.

Az eset Sterlitamak város perinatális központjában történt.

Hirdetés

Az orvosok két vajúdó nőt műtöttek meg aznap. A közlemény szerint pár órával a műtét után az egyik újdonsült anya csendben odament az idegen nő újszülöttéhez, a karjába vette, és kidobta a harmadik emeleti ablakon.

Az orvosok megpróbálták megmenteni a babát, de sajnos belehalt a sérüléseibe..

Korábban a nőt elmegyógyintézetben kezelték, de kiengedték, mert úgy ítélték meg, hogy nem veszélyes másokra.

A nő nem tudta elmagyarázni a rendőröknek tettének okait. A gyermeket állítólag elvették tőle.