Kisebb tűz ütött ki hétfőn Keir Starmer brit miniszterelnök londoni házában. Személyi sérülés nem történt.
A Scotland Yard délutáni beszámolója szerint a tűz hajnalban keletkezett az észak-londoni Kentish Town városrészben lévő házban, amelynek bejárati ajtaja rongálódott meg.
A tűzoltóság közölte, hogy a lángokat húsz perc alatt megfékezték.
A rendőrség lezárta az utcát, és vizsgálatot indított a tűz okának kiderítésére.
Keir Starmer és családja jelenleg nem lakik a házban, mivel a politikus az általa vezetett Munkáspárt tavaly nyári választási győzelme óta Nagy-Britannia miniszterelnöke, és jelenleg a Downing Street-i kormányfői rezidencián él feleségével és két gyermekével.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat! Értesüljön időben a legfontosabb ukrajnai és kárpátaljai hírekről! Kövessen minket Facebookon, Instagramon, Twitteren vagy iratkozzon fel Google News csatornánkra!
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
MTI