/ Kékfény
Tűzeset. Illusztráció
Tűzeset. Illusztráció
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Mintegy ezer négyzetméteren ég a szemét Nyíregyháza külterületén egy hulladéktelepen - közölte a katasztrofavedelem.hu vasárnap délután.

Hirdetés

Azt írták: a Nyíregyháza külterületén lévő szeméttelepen mintegy ezer négyzetméteren ég egy nyolc méter magas szemétrakat. Az oltást a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja.

Hozzátették: az égő rakat mellett lévő hulladékcsarnokban szervizszekrények gyulladtak ki, de ott már eloltották a tüzet az egységek.

Forrás

MTI