/ Kékfény
Magyar rendőrség. Illusztráció. Fotó: police.hu
Magyar rendőrség. Illusztráció. Fotó: police.hu
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Egy fiatal nő meghalt, miután elgázolta egy autó Debrecenben a Böszörményi úton - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.

Hirdetés

Közúti közlekedési baleset történt Debrecenben, a Böszörményi úton 2023. augusztus 14-én 5 óra 30 perc körül. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint eddig tisztázatlan körülmények között egy személyautó elgázolt egy gyalogost. 

A balesetben a 19 éves fiatal nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.

A rendőrök az érintett útszakaszt a lezárták, kerülni a környező utcákban lehet.


 

Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek


Forrás