/ Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Egy fiatal nő meghalt, miután elgázolta egy autó Debrecenben a Böszörményi úton - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.
Hirdetés
Közúti közlekedési baleset történt Debrecenben, a Böszörményi úton 2023. augusztus 14-én 5 óra 30 perc körül. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint eddig tisztázatlan körülmények között egy személyautó elgázolt egy gyalogost.
A balesetben a 19 éves fiatal nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A rendőrök az érintett útszakaszt a lezárták, kerülni a környező utcákban lehet.
Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke