/ Kékfény
Magyar rendőrség. Illusztráció
Magyar rendőrség. Illusztráció
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Vádat emelt a Miskolci Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki részegen olyan súlyosan bántalmazta az édesanyját, hogy az asszonynak eltörtek a bordái - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-vel.    

Hirdetés

A vádirat szerint a férfi tavaly októberben egy éjszaka ittasan szóváltásba került vele élő, ágyon fekvő édesanyjával. A nőt előbb trágár módon szidalmazta, majd a hajánál fogva lehúzta a földre és többször ököllel megütötte. Ezután megrugdosta a földön fekvő, védekezni próbáló asszonyt.

Hirdetés

A nő nyolc napon túl gyógyuló, darabos orrcsonttörést és kétoldali sorozat-bordatörést szenvedett el - írták.

Az ügyészség a büntetlen előéletű vádlott ellen súlyos testi sértés bűntette miatt emelt vádat.


Iratkozz fel a Kárpátinfo.net csatornáira: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Google Hírek


Forrás

MTI