Kárpátalján generátor okozta szén-monoxid-mérgezésben vesztette életét két ember.
A Beregszászi járásban található Nagyszőlősön két ember életét vesztette generátor okozta szén-monoxid-mérgezésben.
Erről a Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálatának (DSZNSZ) kárpátaljai kirendeltségének Facebook-oldala számolt be.
Az előzetes vizsgálatok szerint
december 12-én egy 65 éves férfi és egy 60 éves nő halálát generátor működése következtében kapott szén-monoxid-mérgezés okozta.
Korábban hírt adtunk róla, hogy Ungváron négyen kaptak szén-monoxid-mérgezést. Köztük volt egy csecsemő is. A közlemény szerint szén-monoxid-mérgezést egy 1962-s és egy 1989-es születésű nőnél, egy 1983-ban született férfinál és egy 2022-ben született csecsemőnél diagnosztizáltak.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke