/ Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Beregszászi járásban a rendőrök elfogtak két kiskorú fiút, akik Tiszaújlakon, az egyik házból különböző tárgyakat loptak el.
Hirdetés
A Kárpátaljai Rendőrség sajtószolgálatának közleménye szerint a közelmúltban a beregszászi járásbeli Vilok (Tiszaújlak) község egyik lakosa tett feljelentést a vinohradovi (nagyszőlősi) rendőrségen.
A férfi elmondta, hogy a lakásából ismeretlenek értékes tárgyat loptak el.
A bűnügy rendőrség munkatársai megállapították, hogy a bűncselekményben két kiskorú, 16 és 17 éves helyi lakos is érintett lehet.
A rendőrök az ellopott tárgyak egy részét már lefoglalták, és visszaadják a tulajdonosnak.
Az ügyben a nyomozás folytatódik - közölte a Kárpátaljai Rendőrség kommunikációs osztálya.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke