Az ungvári rendőrök járőrözés közben kiszűrtek egy ittas sofőrt, aki már többször lebukott ittas vezetés közben. Fotó: Kárpátaljai Járőrszolgálat
Az ungvári rendőrök járőrözés közben kiszűrtek egy ittas sofőrt, aki már többször lebukott ittas vezetés közben. Fotó: Kárpátaljai Járőrszolgálat
 / Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo.net cikkeit mindig az elsők között lásd a Google keresőben

Az ungvári rendőrök járőrözés közben kiszűrtek egy ittas sofőrt, aki már többször lebukott ittas vezetés közben.

Hirdetés

A kárpátaljai járőrök Ungváron észrevettek egy sofőrt, aki egy VAZ típusú személygépkocsival közlekedve megszegte a KRESZ szabályait - közölte a Kárpátaljai Járőrszolgálat Facebook-oldalán.

Az okmányok ellenőrzése során a járőrök a 30 éves ungvári lakosnál kábítószer-használatra utaló egyértelmű jeleket észleltek, ezért drogteszt elvégzését ajánlották fel. 

A sofőr azonban megtagadta a vizsgálatot.

Hirdetés

Ráadásul az is kiderült, hogy a férfi nem először vezet ittasan és a megfelelő okmányok nélkül.

A férfi ellen közigazgatási jegyzőkönyveket állítottak ki.

A bírságok teljes összege több mint 92 ezer hrivnya.