/ Kékfény
Motorkerékpárt lopott egy tiszapéterfalvi fiatal
Motorkerékpárt lopott egy tiszapéterfalvi fiatal
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A bűnügyi rendőrök elfogtak egy korábban elítélt 19 éves tiszapéterfalvi lakost. A fiú motorkerékpárt lopott el egy magánudvarról.  

Hirdetés

Az ellopott vagyont a rendőrség lefoglalta és visszaszolgáltatta az áldozatnak.

Március 19-én a Nagyszőlősi Kerületi Rendőrséghez egy tiszaújlaki nő fordult, aki elmondta, hogy ismeretlen emberek ellopták fia motorkerékpárját a magánudvarról.  

Az áldozat a neki okozott anyagi kárt 5000 hrivnyára becsülte.

A bűnügyi rendőrök már másnap azonosítottak egy személyt, aki részt vehetett a lopásban. Az elkövető egy 19 éves tiszapéterfalvi lakos.

Az operatív munkatársak szerint a fiatalember akadálytalanul belépett egy magánporta területére, ahonnan ellopta a motorkerékpárt.

Ezenkívül megállapítást nyert, hogy a fiatalember két másik büntetőeljárásban is részt vett

– elektromos szerszámokat lopott el az egyik falubelijétől és mobiltelefont lopott el egy zúgói (Гукливий, Volóci járás) lakostól.

A nyomozók lefoglalták a tárgyi bizonyítékokat.

Ukrajna Büntetőtörvénykönyvének 185. cikkelye (behatolással egyesített lopás) értelmében az ügyben büntetőeljárást indítottak. Még tart a vizsgálat - jelentette a Kárpátaljai Megyei Rendőrség sajtóosztálya.