Március 24-én kijevi idő szerint 16 óra 19 perckor a sürgősségi mentőszolgálathoz bejelentés érkezett arról, hogy Munkácson, a Volodimir metropolita utcában tűz van.
Egy kilenc emeletes lakóház legfelső emeletén kigyulladt egy lakás.
Kiderült, hogy a ház tulajdonosa gyertyát gyújtott, mert a házban nem volt villany, aztán megfeledkezett róla, és kiment az üzletbe.
A helyszínre a 17. és 19. állami tűzoltó egységek munkatársai érkeztek ki.
A lánglovagok 16:45 órakor lokalizálták, 17:01 órakor pedig eloltották a tüzet.
A lángok a szobában található bútorokat és háztartási cikkeket semmisítettek meg.
Az illetékes hatóságok vizsgálják a tűz kitörésének okait és körülményeit. Tart a kárfelmérés – olvashatjuk az Ukrán Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálatának (DSZNSZ) kárpátaljai megyei főosztályának honlapján.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke