/ Kékfény
Kenőpénzt ajánlott a kárpátaljai rendőröknek. Fotó: Kárpátaljai Járőrszolgálat
Kenőpénzt ajánlott a kárpátaljai rendőröknek. Fotó: Kárpátaljai Járőrszolgálat
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Egy szabálytalankodó munkácsi sofőr 20 euróval akarta lefizetni a rendőröket.

Hirdetés

Kárpátalján a rendőrjárőrök megállítottak egy szabálytalakozó sofőrt Munkácson - közölte a Kárpátaljai Járőrszolgálat Facebook-oldala.

A közlemény szerint a jegyzőkönyv elkészítése során 

a 32 éves munkácsi férfi egy 20 eurós bankjegyet tett be a hivatali gépkocsiba, és kérte, hogy ne indítsanak ellene közigazgatási eljárást.

A járőrök azonban nem fogadták el a kenőpénzt, hanem nyomozócsoportot hívtak a helyszinre, mert a sofőr cselekménye bűncselekményre utaló jeleket mutatott - áll a bejegyzésben.