/ Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Egy szabálytalankodó munkácsi sofőr 20 euróval akarta lefizetni a rendőröket.
Hirdetés
Kárpátalján a rendőrjárőrök megállítottak egy szabálytalakozó sofőrt Munkácson - közölte a Kárpátaljai Járőrszolgálat Facebook-oldala.
A közlemény szerint a jegyzőkönyv elkészítése során
a 32 éves munkácsi férfi egy 20 eurós bankjegyet tett be a hivatali gépkocsiba, és kérte, hogy ne indítsanak ellene közigazgatási eljárást.
A járőrök azonban nem fogadták el a kenőpénzt, hanem nyomozócsoportot hívtak a helyszinre, mert a sofőr cselekménye bűncselekményre utaló jeleket mutatott - áll a bejegyzésben.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke