/ Kékfény
Újabb két beregszászi vesztette életét a fronton
Újabb két beregszászi vesztette életét a fronton
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A háborúban életét vesztette Makszim Alekszejenko 1986-os születésű főtörzsőrmester és Bohdan Fidrja, a hegyi rohamdandár lövészeti osztagának sofőrje - közölte Babják Zoltán, Beregszász polgármestere Facebook oldalán.

Hirdetés

A Herszon megyei Oljhine település közelében vívott harcokban életét vesztette Makszim Alekszejenko 1986-os születésű főtörzsőrmester

- közölte Babják Zoltán.

"Őszinte részvétünk az elhunyt hozzátartozóinak, barátainak és bajtársainak. Nyugodjon békében! A temetési szertartásra szeptember 14-én 12 órakor kerül sor a város ravatalozójában."

- áll a bejegyzésben.

A közlemény szerint a Donyeck megyei Zajceve település közelében vívott harcokban életét vesztette Bohdan Fidrja, a hegyi rohamdandár lövészeti osztagának sofőrje.

Bohdan Harkiv megyei lakos, azonban a háború kezdetén családjával együtt Beregszászban telepedett le, s itt csatlakozott a fegyveres erőkhöz. A hozzátartozók kérésére a beregszászi temetőben helyezzük örök nyugalomra.

A hősök nem halnak meg! Nyugodjon békében!