Kárpátalján, a técsői járásban a rendőrség homok-kavics keverék illegális kitermelését akadályozta meg.
Május 9-én, Uszty-Csorna (Királymező) településnél járőrözés közben a rendőrök a Tereszva folyó partján nagyméretű berendezéseket észleltek, amelyek segítségével homok-kavicsot termeltek ki.
A helyszínre nyomozó munkacsoportot hívtak.
Kiderült, hogy két helyi lakos egy kotrógép segítségével homok-kavics keveréket rakodott a Kraz járművére.
A vádlottak nem rendelkeztek engedéllyel, ezért a rendőrség lefoglalta a járműveket és a rakományt. Az ügyben a nyomozók büntetőeljárást indítottak - közölte a Kárpátaljai Rendőrség Kommunikációs Osztálya.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke