A Beregszászi járásban található Salánk és Fekete Patak között két drónt foglaltak le rendfenntartók.
Kárpátalján, a Beregszászi járásban található Salánk és Fekete Patak között augusztus 2-án két drón indítását fedezték fel - közölte a Suspilne Viktor Mikita, a Kárpátaljai Megyei Katonai Adminisztráció vezetőjének Telegram csatornájára hivatkozva.
Az okmányokkal nem rendelkező férfiaktól a drónokat,
a kilövőt, egy Mitsubishi Pajero és egy Mercedes-Benz Vito típusú járművet, valamint 10 csomag cigarettát foglaltak le
– közölte Leszja Fedorova, a Munkácsi Határőrség szóvivője.
Az elkobzott drónok és a kilövő állomások készen állnak arra, hogy a frontra küldjék őket az ukrán Fegyveres Erők felderítői számára – írta Viktor Mikita.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke