/ Sport
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

November 30-tól Japánban rendezik a 24. női kézilabda-világbajnokságot, amelyen a magyar válogatott a C-csoportba került.

Hirdetés

A fiatal magyar együttes sorrendben Kazahsztánnal, Spanyolországgal, Montenegróval, Szenegállal és Romániával találkozik csoportjában, ahonnan az első három helyezett jut a középdöntőbe.