Ukrajnában, Krivij Rihben egy fiatal fiú felgyújtotta állapotos párját. Az áldozatot kórházba szállították.
A rendőröknek sikerült kézre keríteniük a gyanúsítottat
– írja a Korrespondent.net hírportál a Dnyipropetrovszk Megyei Rendőrség nyomán.
Az eset május 26-án történt. A rendőrökhöz a sürgősségi mentőszolgálattól érkezett bejelentés arról, hogy az egyik tömbház lakásában égési sérüléseket szenvedett egy lány.
A rendőrség megtudta, hogy a fiatalok összevesztek. A konfliktus hevében a 17 éves fiú gyúlékony anyaggal öntötte le 21 éves párját, felgyújtotta őt, majd elmenekült a helyszínről.
A lányt kórházba szállították.
A gyújtogatás gyanúsítottját őrizetbe vették. A fiatalember házát átkutatták, amelynek során fegyvereket foglaltak le.
Az ügyben gyilkossági kísérlet miatt indítanak büntetőeljárást.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
A cél a társadalmi ellenállóképesség erősítése a növekvő geopolitikai feszültségek és a természeti katasztrófák közepette.
Az emésztés sebessége számos betegség kialakulására hatással lehet.
Az előzetes adatok szerint az SZBU drónjai öt, egyenként 20 ezer köbméter kapacitású nyersolajtartályt rongáltak meg.
A döntés hátterében elsősorban nem politikai, hanem nagyon is személyes és gazdasági okok állnak.
Ukrajna már 10 éves drónszállítási megállapodást írt alá három közel-keleti országgal.
A holland hatóságok elutasították Pavel Kriszevics orosz művész és korábbi politikai fogoly vízumkérelmét.
„Reggel fogj a magvetéshez, és ne pihentesd a kezed este sem” – a Prédikátor könyvéből (11,6a) vett ige volt a mottója a csendesnapnak.
Ittas férfi dobott gránátot a rendőrök közé Dnyipropetrovszk megyében, többen megsérültek.
Egy férfi 23 éven át fizetés nélkül és nem megfelelő körülmények között végzett kemény munkát egy vállalkozónál.
17 helyszínen 22 drón célba talált, 7 helyszínről pedig roncsok lezuhanását jelentették.