/ Kékfény
Ukrajnában egy nő megfojtotta kisfiát, majd kivetette magát az ablakon
Ukrajnában egy nő megfojtotta kisfiát, majd kivetette magát az ablakon
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Ukrajnában, Harkivban az intenzív osztályon fekszik egy 36 éves nő, aki megfojtotta 2 éves kisfiát, majd öngyilkosságot kísérelt meg.

Hirdetés

A gyermek 36 éves édesanyját egy harkovi egészségügyi intézményben ápolják. Ezenkívül tettéért őrizetben tartják - írja a Golos.ua információs hírportál.

Az esés következtében a nő különféle sérüléseket, többek között bordatörést és medencecsonttörést szenvedett.

Hirdetés

Az orvosok szerint élete nincs veszélyben.

A harkivi nő elmondta a nyomozóknak, hogy gyilkosságot követett el és öngyilkosságot kísérelt meg, miután megtudta, hogy halálosan beteg. 

Az ügyészség szerint az anya egyedül nevelte fel fiát.

Az ügyben kiskorú gyermek meggyilkolása miatt indítottak büntetőeljárást. Tettéért akár 15 évig terjedő szabadságvesztésre ítélhetik.