Ukrajnában, Harkivban az intenzív osztályon fekszik egy 36 éves nő, aki megfojtotta 2 éves kisfiát, majd öngyilkosságot kísérelt meg.
A gyermek 36 éves édesanyját egy harkovi egészségügyi intézményben ápolják. Ezenkívül tettéért őrizetben tartják - írja a Golos.ua információs hírportál.
Az esés következtében a nő különféle sérüléseket, többek között bordatörést és medencecsonttörést szenvedett.
Az orvosok szerint élete nincs veszélyben.
A harkivi nő elmondta a nyomozóknak, hogy gyilkosságot követett el és öngyilkosságot kísérelt meg, miután megtudta, hogy halálosan beteg.
Az ügyészség szerint az anya egyedül nevelte fel fiát.
Az ügyben kiskorú gyermek meggyilkolása miatt indítottak büntetőeljárást. Tettéért akár 15 évig terjedő szabadságvesztésre ítélhetik.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke