/ Gazdaság
További három gabonaszállító hajó hagyta el Odessza kikötőit
További három gabonaszállító hajó hagyta el Odessza kikötőit
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Augusztus 25-én reggel további három gabonaszállító hajó hagyta el Odessza kikötőit.

Hirdetés

A hírt Törökország védelmi minisztériuma közölte - írja a Karpat.in.ua.

Elmondásuk szerint két hajó az odesszai, egy pedig a Pivdennij kikötőből indult el.

Hozzátették, hogy Ukrajna felé ma 5 teherhajót indítottak el, melyeket szintén gabonával rakodnak majd meg.

Forrás