/ Közélet
A csernobili katasztrófára emlékeztek Beregszászban
A csernobili katasztrófára emlékeztek Beregszászban
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Ma van a 36. évfordulója a csernobili atomkatasztrófának, mely az atomenergia történetének a legnagyobb balesete.

Hirdetés

Beregszászban, a Hősök parkjában megemlékezést tartottak a katasztrófa beregszászi áldozatainak emlékművénél

- adta hírül közösségi oldalán Babják Zoltán polgármester.

Április 26-án a történtekre és a baleset során elhunytakra, a dolgozókra, tűzoltókra, egészségügyi munkatársakra és mindazokra emlékezünk, akik részt vettek a károk felszámolásában. Tisztelettel adózunk emlékük előtt - írta a polgármester.

A csernobili katasztrófára emlékeztek Beregszászban
A csernobili katasztrófára emlékeztek Beregszászban
A csernobili katasztrófára emlékeztek Beregszászban