MTI

 / Kékfény

Több mint kétmillió forint értékű hamis cipőt foglalt le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) egy cseh teherautóból, az M1-es autópálya Győr-Moson-Sopron megyei szakaszán.

Az adóhivatal keddi, MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a teherautó rakterében különféle márkajelzésű cipőket találtak, amelyek az előzetes szakértői vélemény szerint hamisítványok,

azokat a védjegy tulajdonosának engedélye nélkül hozták forgalomba.

A NAV munkatársai a 120 pár lábbelit lefoglalták, és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt eljárást indítottak - írták.

Hirdetés
Címlapról ajánljuk

A csapásoknak halálos áldozataik is vannak, lakóházak rongálódtak meg, ipari, vasúti és kikötői infrastrukturális létesítményekben keletkeztek károk.

Kárpátalján őrizetbe vették a katonai orvosi bizottság vezetőjét, aki pénzért hamis igazolásokat adott. Több mint 11 millió hrivnyát foglaltak le.

Ukrajna nem fogad el „lépcsőzetes” EU-tagságot – jelentette ki Andrij Szibiha külügyminiszter. Szerinte Kijev gyorsan halad az EU-csatlakozás felé.

Ebben a hónapban a TeSó blogon sorra vesszük és kicsit boncolgatjuk Jézus boldogmondásait (Mt 5, 3-12).

Egyelőre az újonnan felfedezett lelőhely nagyságát nem sikerült felmérni.

Az olasz külügyminiszter az orosz televízióban elhangzottakra utalva súlyosnak nevezte a Melonit ért sértéseket.

A Föld napja minden évben április 22-én hívja fel a figyelmet bolygónk védelmének fontosságára.

Kallas hangsúlyozta: továbbra is biztosítani kell Ukrajna számára a szükséges támogatást.

A bűnszövetkezet összes tagját tetten érték, amikor éppen egy újabb helyi lakost raboltak el, és pénzt próbáltak kizsarolni tőle.

A szankciós és politikai nyomás csökkenése az agresszor katonai ambícióinak növekedéséhez vezetett.