Három-három magyar focista is a világ legjobbjai közé került

A labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezet (IFFHS) örökranglistáján három magyar, Kocsis Sándor, Schlosser Imre és Puskás Ferenc is helyet követelt magának a válogatottban elért legtöbb mesterhármasok számában.

Labdarúgás / elismerés