Idén a Magyarok Kenyere adománygyűjtő program keretében a horvátországi Karancson tartották meg a hagyományos Kárpát-medencei búzaszentelő ünnepséget.
Hirdetés
Benében szeretnék újjáéleszteni a régi szüreti hagyományokat, hogy a fiatalok ezeket újra megéljék és tovább vigyék.