2026. április 13-án Békéscsaba adott otthont az Országos Utánpótlás-edzőtovábbképzésnek.
Hirdetés
A program 2025. november 22-én, szombat reggel kezdődött.
2024. október 19–20-án a főiskola bázisán a 20 kézilabda tehetségpont testnevelői továbbképzésre jöttek össze, ahol elméleti és gyakorlati foglalkozásokra került sor.