24 év után három magyar sportoló is döntőbe jutott férfi kalapácsvetésben az atlétikai vb-n.
Hirdetés
Nehéz időszakon van túl Halász Bence, a budapesti atlétikai világbajnokság egyetlen magyar érmese, aki közel két hétig tüdőgyulladással küzdött.