"Hat kilót fogytam" - súlyos betegséggel küzdött a kétszeres vb-bronzérmes magyar sztársportoló

Nehéz időszakon van túl Halász Bence, a budapesti atlétikai világbajnokság egyetlen magyar érmese, aki közel két hétig tüdőgyulladással küzdött.

Világbajnokság / Betegség