A jeles alkalmon a végzős diákok mellére felkerült az érettséget jelképező piros szalag.
Hirdetés
A Beregszászi Zrínyi Ilona Líceumban felavatták a névadó mellszobrát - Tudás, áldozatvállalás, hűség
Ünnepi pillanatoknak adott otthont 2026. február 19-én a Beregszászi Zrínyi Ilona Líceum.
„Soha le nem mondani, soha el nem csüggedni, ha kell, mindig újrakezdeni…” - ezzel az idézettel bocsátották útra a Beregszászi Zrínyi Ilona Líceum végzőseit.