Május első vasárnapjának délutánján nem csak az édesanyákat, de mindenkit áldott alkalomra hívogatott az ősi badalói református templom harangja.
Hirdetés
Anyák napi csendesdélutánra hívta az asszonyokat az elmúlt héten a Beregi Református Nőszövetség.
A Beregi Egyházmegye Nőszövetsége anyák napi csendesdélutánt szervezett Nagyberegen.