A rendőrök ébresztették fel a pesterzsébeti házban elalvó tolvajt.
A kerítésen átmászva jutott be egy XX. kerületi házba egy idegen 2022. május 13-án délután. Zsebre rakott egy mobiltelefont, két kerékpárlámpát, majd megivott egy üveg pezsgőt - írja a police.hu.
Ezután befeküdt a fürdőkádba, ahol elnyomta az álom.
A hazatérő tulajdonos észrevette, hogy valaki kutatott a lakásában, de arra nem számított, hogy a betörő a fürdőszobában alszik.
Azonnal értesítette a rendőröket, akik felébresztették,
majd a kerületi rendőrkapitányságra előállították a 36 éves T. Lászlót.
A XX. és XXIII. Kerületi Rendőrkapitányság nyomozói lopás vétség miatt hallgatták ki a férfit, aki elismerte tettét. T. László az eljárás további szakaszában szabadlábon védekezhet.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke