/ Kékfény
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Több ember megsérült egy benzinkút tartályának tisztítása közben kedden Debrecenben
- közölte a Hajdú Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
A debreceni rendőrkapitányság foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétség gyanúja miatt indított büntetőeljárást
- tartalmazza a közlemény.
A töltőállomás karbantartási munkálatok miatt zárva tartott a baleset bekövetkezésekor
- tették hozzá.
Mint írták: a robbanásról szóló bejelentést kedden 16 óra körül kapta a rendőrség.
A vizsgálat szerint egy cég alkalmazottjai az egyik tartályt tisztították, amikor eddig tisztázatlan körülmények között bekövetkezett a robbanás.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
MTI