/ Közélet
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Az orosz csapatok Tu-22M3 stratégiai repülőgépekről indított rakétákkal lőtték Odessza térségét, négyen megsérültek.
Hirdetés
Az RBC-Ukraine közlése szerint augusztus 17-én éjjel az orosz csapatok Tu-22M3 stratégiai repülőgépekről X-22 rakétákat lőttek ki Odessza térségére.
Hirdetés
Az orosz rakétatámadások következtében
egy rekreációs központ és több épület is megsemmisült, illetve négy civil megsérült.
A sebesülteket orvosi ellátásban részesitették.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke