Dmitro Kuleba ukrán külügyminiszter úgy véli, hogy Szergej Lavrov orosz külügyminiszter harmadik világháborúval kapcsolatos kijelentései csupán arról tanúskodnak, hogy Moszkva érzékeli az ukrajnai veszteségeket.
Kuleba véleményét Twitter-oldalán tette közzé - írja a Karpat.in.ua.
Kuleba hangsúlyozta, hogy Oroszország elveszíti minden reményét az iránt, hogy elriassza a világot Ukrajna támogatásától,
ezért a harmadik világháború „valódi” veszélyéről nyilatkozik.
„Ezért a világnak még jobban kell minket támogatnia, hogy győzzünk és megvédjük az európai és globális biztonságot” – olvasható a bejegyzésben.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke