A Nagyszőlős közelében fekvő Ilonokújfalu (Онок) községben egy motorkerékpár és egy személygépkocsi ütközött össze, melynek következtében a motoros az intenzív osztályra került.
A Kárpátaljai Rendőrség közleménye szerint 15 óra 20 perc körül érkezett bejelentés a autóbalesetről.
Az orvosok jelentése szerint a Nagyszőlős melletti Ilonokújfalu községben egy motorkerékpár és egy személygépkocsi ütközött,
amelynek következtében a motorost kórházba szállították.
A rendőrség munkatársainak megállapítása szerint a Delfa motorkerékpár vezetője, egy 58 éves nagyszőlősi lakos, elvesztette uralmát a járműve felett és áthajtott a szembejövő sávba, ahol nekiütközött egy Volkswagen Golf személygépkocsinak.
A gépkocsit egy 37 éves helyi lakos vezette.
A baleset következtében a motoros súlyosan megsérült, jelenleg az intenzív osztályon fekszik. A rendőrség az ügyben büntetőeljárást indított.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
Forrás
Legkevesebb három ember halt meg és ketten megsérültek Ukrajnában a rossz időjárási viszonyok miatt.
Másodszor rendezték meg a Kárpátaljai citerások találkozóját, amely ezúttal is a közös muzsikálás, a hagyományőrzés és az öröm jegyében telt.
Hatalmas felháborodást váltott ki Ausztriában annak az 52 éves szír állampolgárnak az ítélete, aki édességgel csalta lakásába, majd brutálisan megerőszakolt egy hatéves kislányt.
Orosz dróntámadás érte Odesszát: 13 sérült, lakóházak és kikötői infrastruktúra rongálódott, egy kereskedelmi hajót is találat ért.
Tavaly 2,1 millió fő vándorolt be az EU-ba.
A légvédelem 74 drónt hatástalanított az ország északi, keleti és déli régióiban, azonban 15 helyszínen 20 drón célba talált.
Zelenszkij újabb hosszabbítást kezdeményez: 90 nappal nőhet a hadiállapot és a mozgósítás időtartama Ukrajnában.
Halálos áldozata van a kárpátaljai viharnak: egy férfira fa dőlt. Több település áram nélkül maradt, autók és házak rongálódtak meg.
Az alkalom középpontjában ezúttal a család állt.
A csernyihivi rendőrség közlése szerint Oroszország már második napja támadja a térség településeit.