Egy ismeretlen férfi szerda reggel Kijevben bement a kormány épületébe, ahol azzal fenyegetőzik, hogy felrobbantja a nála lévő kézigránátot, a rendőrök tárgyalni kezdtek vele – adta hírül az rbc.ua hírportál a Nemzeti Rendőrség sajtószolgálatára hivatkozva, idézi a Karpat.in.ua.
A jelentés szerint az ismeretlen azzal fenyegetőzik, hogy kibiztosítja és felrobbantja a nála lévő kézigránátot.
Mint hangoztatta,
inkább tíz évre börtönbe vonul vagy felrobbantja magát, de nem hagyja el a helyszínt.
Honlapján a rendőrség azt közölte, munkatársai tárgyalásba bocsátkoztak a férfival, a fővárosban pedig speciális rendőrségi műveletet rendeltek el.
„Ha a férfi nem hagy fel önként a törvénysértéssel,
vele szemben a törvények által előírt rendőri intézkedéseket fognak alkalmazni”
– olvasható a közleményben.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke