/ Kékfény
Kézigránát felrobbantásával fenyegetőzik egy férfi a kormány épületében Kijevben, már tárgyalnak vele
Kézigránát felrobbantásával fenyegetőzik egy férfi a kormány épületében Kijevben, már tárgyalnak vele
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Egy ismeretlen férfi szerda reggel Kijevben bement a kormány épületébe, ahol azzal fenyegetőzik, hogy felrobbantja a nála lévő kézigránátot, a rendőrök tárgyalni kezdtek vele – adta hírül az rbc.ua hírportál a Nemzeti Rendőrség sajtószolgálatára hivatkozva, idézi a Karpat.in.ua.

Hirdetés

A jelentés szerint az ismeretlen azzal fenyegetőzik, hogy kibiztosítja és felrobbantja a nála lévő kézigránátot.

Mint hangoztatta,

inkább tíz évre börtönbe vonul vagy felrobbantja magát, de nem hagyja el a helyszínt.

Honlapján a rendőrség azt közölte, munkatársai tárgyalásba bocsátkoztak a férfival, a fővárosban pedig speciális rendőrségi műveletet rendeltek el.

„Ha a férfi nem hagy fel önként a törvénysértéssel,

vele szemben a törvények által előírt rendőri intézkedéseket fognak alkalmazni”

– olvasható a közleményben.

Forrás