/ Közélet
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben
Ukrajnában az oltási kampány kezdete óta a felnőtt lakosság 14%-a kapta meg a koronavírus elleni oltóanyag első adagját.
Hirdetés
Összesen 4 793 098 embert oltottak be, számolt be Viktor Ljasko, Ukrajna egészségügyi minisztere a Facebookon - közli a Karpat.in.ua.
„Hétről hétre egy több (embert – szerk.) oltunk be.
Jelenleg a felnőtt lakosság 14%-a kapta meg az oltóanyag legalább egy adagját” – írta Ljasko.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke