Az Ukrán Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálatának (DSZNSZ) munkatársai eloltották a Kijev-Ungvár vonat egyik kocsijában keletkezett tüzet.
Az eset következtében senki sem sérült meg
- írja az Ukranews.com hírportál a DSZNSZ Lemberg megyei főosztálya nyomán.
December 26-án kijevi idő szerint 3 óra 57 perckor a 101-es segélyhívó számra bejelentés érkezett a lembergi vasútállomásról, hogy tűz ütött ki a Kijev-Ungvár vonat egyik kocsijában.
A tűzoltó-mentő egységek az eset helyszínére érkezésekor a kocsit lekapcsolták a szerelvényről.
A kísérő már evakuálta az utazókat.
A jelentés szerint a tűz következtében senki sem sérült meg, a tűz keletkezésének okát a rendvédelmi szervek vizsgálják.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke