/ Kékfény
Tűz ütött ki a Kijev-Ungvár vonat egyik kocsijában
Tűz ütött ki a Kijev-Ungvár vonat egyik kocsijában
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Az Ukrán Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálatának (DSZNSZ) munkatársai eloltották a Kijev-Ungvár vonat egyik kocsijában keletkezett tüzet.

Hirdetés

Az eset következtében senki sem sérült meg

- írja az Ukranews.com hírportál a DSZNSZ Lemberg megyei főosztálya nyomán.

December 26-án kijevi idő szerint 3 óra 57 perckor a 101-es segélyhívó számra bejelentés érkezett a lembergi vasútállomásról, hogy tűz ütött ki a Kijev-Ungvár vonat egyik kocsijában.

A tűzoltó-mentő egységek az eset helyszínére érkezésekor a kocsit lekapcsolták a szerelvényről.

A kísérő már evakuálta az utazókat.

A jelentés szerint a tűz következtében senki sem sérült meg, a tűz keletkezésének okát a rendvédelmi szervek vizsgálják.