Ukrajna fővárosában, Kijevben szombaton a rendőrök több mint 15 tolvajt fogtak el.
Az esetről a videót a Kyiv.Operativnij Facebook-oldalán tették közzé - írja a Mukachevo.net hírportál.
November 6-án, szombaton a Sevcsenkivszkij rendőrség munkatársai több mint 15 rablót vettek őrizetbe Kijevben.
A közzétett videón roma nők bevallják, hogy a kárpátaljai Beregszászban élnek, és embereket rabolni jöttek a fővárosba.
Általában többen dolgoznak – mondják a nők.
Egy nap alatt 1-2 vagy talán több pénztárcát sikerül ellopniuk. Köztük többen már büntetett előéletűek.
A videóban a nők azt ígérik, hogy nem fognak lopni, és hazatérnek Kárpátaljára.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke