/ Közélet
Meghibásodott a beregszászi kórház fűtési rendszere
Meghibásodott a beregszászi kórház fűtési rendszere
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Ivan Males, a beregszászi kórház igazgatója adott tájékoztatást arról, hogy meghibásodott a kórházat fűtő kazánház számítógépes rendszere.

Hirdetés

A hírt Babják Zoltán polgármester közölte közösségi oldalán.

Az illetékesek már dolgoznak a probléma mielőbbi elhárításán.

"Amíg nincs fűtés, addig villanymelegítőket használunk a fertőző betegeket kezelő osztályon, ahol a legnehezebb szavatolni most a szükséges hőmérsékletet" - emelte ki városunk első embere.