/ Közélet
Helyreállt a fűtési rendszer a beregszászi kórházban
Helyreállt a fűtési rendszer a beregszászi kórházban
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Október 28-án, a reggeli órákban Ivan Males, a beregszászi kórház igazgatója arról adott tájékoztatást, hogy meghibásodott a kórházat fűtő kazánház számítógépes rendszere.

Hirdetés

Az illetékesek hamar hozzáláttak a probléma megoldásához - írta közösségi oldalán Babják Zoltán polgármester.

Hirdetés

Városunk első embere kiemelte, hogy Ivan Males igazgató tájékoztatása szerint

a 13:00 órai (közép-európai idő) állapotok alapján helyreállt a hőszolgáltatás az egészségügyi intézményben.

Megfelelő a hőmérséklet az osztályokon.