4,5 milliárd dollárt kap Ukrajna az USA-tól
4,5 milliárd dollárt kap Ukrajna az USA-tól
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A kormány jóváhagyta egy újabb, 4,5 milliárd dolláros támogatás bevonását az USA-tól. A hírt Denisz Smihal miniszterelnök jelentette be a kormányülésen - írja a Karpat.in.ua.

Hirdetés

Elmondása szerint ezek a források a Világbank által létrehozott vagyonkezelői alapon keresztül érkeznek majd.

„Ez egyértelmű bizonyítéka annak, hogy szövetségeseink továbbra is szilárdan kitartanak Ukrajna mellett, és segítenek közelebb hozni a győzelmet.

Hálásak vagyunk az Egyesült Államoknak és minden partnerünknek folyamatos pénzügyi támogatásukért” – jelentette ki.

Forrás