Jermak: Tél előtt be kell fejezni a háborút
Jermak: Tél előtt be kell fejezni a háborút
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Az ukrán elnöki hivatal vezetője szerint a tél előtt fontos befejezni a háborút.

Hirdetés

Andrij Jermak, az ukrán Elnöki Hivatal vezetője egy interjúban azt közölte, hogy Ukrajna számára nagyon fontos tél előtt befejezni az Oroszországgal folytatott háborút,

mivel az orosz csapatoknak több idejük lesz megerősíteni pozícióikat

- adta hírül az RBC-Ukraine.

"Nagyon fontos, hogy ne lépjünk be a télbe. A tél után, amikor az oroszoknak több idejük lesz beásni magukat, minden bizonnyal nehezebb lesz. Ebbe rángatnak bele minket.

Nagyon fontos, hogy ne adjunk nekik egy ilyen lehetőséget”

– hangsúlyozta az Elnöki Hivatal vezetője.