/ Kékfény
Óriási tűz volt Nagyszőlősön
Óriási tűz volt Nagyszőlősön
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Augusztus 28-én este több, használaton kívüli lakás égett ki Nagyszőlősön.

Hirdetés

A Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálatának (DSZNSZ) kárpátaljai kirendeltségének Facebook-bejegyzése szerint vasárnap 18 óra 50 perckor érkezett bejelentés

a Mir (Béke) utcában található használaton kívüli lakásokban keletkezett tűzről.

A közlemény szerint Nagyszőlős és Tiszaújlaki állami tűzoltói, valamin Szőlősvégardó helyi tűzoltói azonnal kivonultak a helyszínre.

Hamarosan kiderült, hogy a tűz az épület második emeletén terjedt el, ahol a lakások találhatók.

A tűz gyors terjedése miatt a Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálata további erők bevonásáról döntött.

A tűz oltása során a tűzoltók 27 főt, akik ekkor az épület első és második emeletén tartózkodtak, friss levegőre vittek.

A tüzet végül 380 négyzetméteres területen sikerült lokalizálni.

Az oltásban összesen 34 tűzoltó vett részt. A tűz okának és a kár mértékének megállapítása folyamatban van.

Óriási tűz volt Nagyszőlősön
Óriási tűz volt Nagyszőlősön
Óriási tűz volt Nagyszőlősön