/ Kékfény
Anya és két gyermeke szén-monoxid-mérgezést szenvedett Csapon
Anya és két gyermeke szén-monoxid-mérgezést szenvedett Csapon
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Csapon egy anya és két gyermeke került kórházba nagy valószínűleg szén-monoxid-mérgezés miatt.

Hirdetés

A Mukachevo.net közlése szerint a baleset március 20-án 21:00 körül történt Csapon, a Boksay utcában.

A Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálata (DSZNSZ) szerint

Hirdetés

 három ember kórházi kezeléséről kaptak jelentést, akik 1987-ben, 2008-ban és 2019-ben születtek.

Az orvosok előzetes diagnózisa szerint az áldozatokon szén-monoxid-mérgezés jelei észlelték.

"A mérgezés valószínű okának megállapítása folyamatban van. A DSZNSZ egységei nem mentek ki a helyszínre" - áll a közleményben.